שאלות נפוצות

ב- 26/09/2023 בשעה 10:00 מתחיל המשחק, ומאותו הרגע תוכלו להיכנס לאפליקציה לראות את החידות ולהתחיל לשחק. אך את החידות כל קבוצה פותרת בקצב שלה ויכולה לשחק מאותו תאריך ועד צאת חג הסוכות ב-07/09/2023. אך שימו לב כי את הפרס הגדול תקבל הקבוצה שתסיים ראשונה את השלב השלישי. החידות מפוזרות בכל רחבי תל אביב וכל קבוצה יכולה להתחיל מהיכן שהיא רואה לנכון. אתם תוכלו להמשיך ולשחק במשך כל חול המועד סוכות ולפתור את החידות להנאתכם, גם אם ימצא האוצר לפני כן.

במשחק המרוץ למטמון ישנם 3 שלבים:
כל שלב הוא ברמת קושי עולה. בשלב הראשון ישנן 8 חידות. בשלב השני 5 חידות. בשלב השלישי חידה אחת. כאשר הקבוצה צריכה לפתור את כל החידות בכל שלושת השלבים ראשונה כדי לזכות בפרס הגדול.

בשלב הראשון מתחיל ב- 26.09.2023
ברגע שקבוצה סיימה את השלב הראשון יש לה את הזכות להגיע לשלב השני.
 הקבוצה שתסיים את שלב שני תעבור מיד לשלב 3 אחר סיום שלב שני בלי לחכות.

המשחק ישאר פתוח לאורך כל הזמן בין תאריך ההזנה, חול המועד סוכות ועד צאת החג ב- 07/09/2023, ותוכלו להתחיל באיזה יום שתרצו.

לא. בשלב הראשון ישנם 8 חידות. כל קבוצה יכולה להגיע מתי שמתאים לה לתל אביב לפתור את החידות.
למשל: קבוצה אחת יכולה לסיים את כל החידות בשלב הראשון ביום אחד, וקבוצה אחרת יכולה לעשות זאת ב-3 ימים קצרים – 2 חידות בכל פעם.
או לחילופין קבוצה אחת יכולה להתחיל ב- 26/09/2023, וקבוצה אחרת יכולה להתחיל בראשון לאוקטובר.

בהחלט כן! כאשר נכנסים למשחק ניתן לבחור בשני מסלולים: 

 הראשון נקרא “המרוץ למטמון” והוא המסלול של המשחק הראשי שמוביל אל המטמון. מתאים לגילאי 9  עד 99.

 האופציה השנייה נקראת “המרוץ למטמון ג’וניור”, והוא משחק עם 3 מסלולים קצרים יותר, מתאים יותר למשפחות עם ילדים קטנים, או אנשים שמחפשים משחק קליל, וללא פרסים גדולים. ועם שאלות בסדר כרונולוגי.

במהלך המשחק ניתן לעבור בין שני המסלולים בחופשיות, ואם מסלול אחד קל או קשה מדי, ניתן תמיד לעבור למסלול השני.
ברכישת כרטיס למשחק מקבלים גישה לשני המסלולים.

כל קבוצה יכולה להתחיל מהיכן שהיא רואה לנכון. בשלב הראשון היא יכולה לבחור באיזה חידה היא רוצה להתחיל, ולעבור בין החידות שעוד לא נפתרו. שמו לב כי פתרון כל החידות הוא במרחב הציבורי, וכי אין צורך להכנס לשום מבנה בכדי לפתור את החידות. הכוונה היא כי אם החידה מובילה אתכם לבניין ספציפי, התשובה תהיה על גבי המבנה מבחוץ, או סביב לו, ולא בתוך המבנה.

בפתיחת האפליקציה, נפתחת בפני השחקן האופציה לבחור מבין 2 מסלולים. הראשון נקרא “המרוץ למטמון” והוא המסלול של המשחק הראשי, שמוביל לפרס הגדול.

האופציה השנייה נקראת “המרוץ למטמון ג’וניור” והיא אופציית המשפחות למסלולים יותר פשוטים וקצרים, אשר מובילה לזכייה במטבעות משחק, שישמשו במשחק הראשי.

מתחת לכל בחירה יש הסבר על כל דרך ולאן היא תוביל אותך. שימו לב כי תמיד תוכלו לחזור אחורה לבחור במסלול אחר, ובעצם לעבור בין שני המסלולים.

במהלך המשחק הקבוצה יכולה להשתמש במטבעות המשחק, איתם הם יכולים: לרכוש רמזים ולדלג על שאלות. ישנם 3 דרכים בהם ניתן לצבור מטבעות:
לרכוש אותם בחנות המטבעות באפליקציה, לזכות בהם בסיום מסלול “המרוץ למטמון – ג’וניור” ולאסוף אותם מכל רחבי העיר. פירוט:

במשחק “המרוץ למטמון – ג’וניור” ישנם 3 מסלולים מעגליים. כאשר קבוצה מסיימת מסלול אחד, הקבוצה תקבל הודעה על כך שסיימה את המסלול בהצלחה , וזכתה בכ- 10 מטבעות משחק על שסיימה את המסלול. כך בסך כל המשחק  “המרוץ למטמון – ג’וניור” ניתן לצבור עד 30 מטבעות משחק.

עוד דרך היא פשוט לרכוש מטבעות דרך החנות שבאפליקציה.

דרך נוספת היא “לאסוף” מטבעות ברחבי העיר תל אביב. במהלך חודש אוגוסט יהיו פזורות מודעות עם ציור של מטבע המשחק ו-QR קוד. לאחר סריקה של ה-QR הקבוצה תזוכה במטבע משחק 1.

  • כן ודאי! המשחק המרוץ למטמון הראשי עם הפרס הגדול מתרחש ברחובות תל אביב, כאשר כל החידות מובילות לפתרונות במרחב הציבורי, ואין צורך להכנס לשום מבנה.
  • באפליקציה יש גם את משחק “המרוץ למטמון ג’וניור”, זה הוא משחק 3 מסלולים קצרים. כאשר רק 1 מהם הוא ברחובות יפו העתיקה, והוא לא נגיש לעגלות וכיסאות גלגלים.

המשחק ממשיך, גם לאחר מציאת המטמון! אתם יכולים להמשיך ולשחק במשך כל חופש חג הסוכות, ולפתור את החידות להנאתכם. ישנם עדיין פרסים בהם ניתן לזכות במהלך המרוץ דרך דף האירוע שלנו בפייסבוק! האפליקציה תפסיק לעבוד אחרי ה- 07/10/2023. עד למשחק המרוץ למטמון הבא.

שימו לב כי בחירת הקפטן חשובה – מכיוון שלמרות שלכל חברי הקבוצה תהיה גישה למשחק באפליקציה ולכל לחידות – רק הקפטן יוכל לענות על שאלות ולשלוט בהתקדמות הקבוצה. ניתן יהיה גם להחליף את הקפטן במהלך המשחק.  

כן. ניתן יהיה להחליף את הקפטן במהלך המשחק. תוכלו לעשות זאת פעם אחת בכל 48 שעות. אז שימו לב את מי אתם ממנים כקפטן.

כן. המשחק הוא רק בעברית.

משתמש שנרשם רשאי לבטל את השתתפות הקבוצה שרשם על ידי מתן הודעה לחברה באמצעות דף צור קשר באתר ו/או באפליקציה, או לחילופין בפנייה למייל  [email protected] , תוך 14 ימים מיום הרישום בלבד, ובתנאי שמשתמש זה או כל משתמש אחר בקבוצה שרשם לא החלו את השתתפותם במירוץ או עשו שימוש בממשקי האפליקציה או האתר שזמינים רק לאחר ההרשמה למירוץ קודם לביטול.
מטבעות משחק שנרכשו זמינים לשימוש מיידית לאחר הרכישה, ורכישתם על כן ניתנת לביטול תוך 14 ימים מיום הרישום בלבד, אך לא יאוחר מה-1 לאוגוסט, 2023.
למעט כפי שנקבע במפורש בפסקה זו, כל ההתחייבויות לתשלום בקשר עם המירוץ אינן ניתנות לביטול וכל התשלומים ששולמו לחברה לא יוחזרו (גם אם הרישום היה בניגוד לתנאי השירות).

במידה ויש ברשותך קוד קופון, ניתן להזין אותו בעמוד התשלום

  • את רוב התשובות לשאלות הנפוצות ניתן למצוא בספר החוקים בחלק העליון של הדף.
  • היה ועדיין של לכם שאלה, תרגישו חופשי לשלוח לנו מכתב בבקבוק לאימייל שלנו: [email protected]

צור קשר

03-374-1777

דילוג לתוכן